Wiky Akıllı Çocuk Saati İle Çocuğunuz Güvende

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba :)
Sizlere çok önemli bir konu ile dönüş yapmak istedim. Konumuz çocuklar tabii ki. 
Son zamanlarda haberlerde, gündüz kuşağı programlarında vs. sıkça rastladığımız çocuk kaçırılma olaylarıyla hangimizin canı sıkılmıyor hangimiz korkmuyoruz ki?
Özellikle çocukları artık kreş-okul yaşına gelmiş anne babaların tedirginliğini tahmin ediyoruzdur. Malum o kadar küçük yaşta çocuklara telefon almayı uygun bulmuyoruz ama başka türlü de onları kontrol edemiyoruz. Ama artık gelişen teknoloji sayesinde çocuklarımızı onlara daha uygun bir ürünle kontrol etmek mümkün. Şimdi sizi onunla tanıştırmak istiyorum :)
Bir çoğunuz hatta büyük bir çoğunluğunuz zaten televizyonlarda, internette rastlamıştır.
Wiky Akıllı Çocuk Saatleri.
Telefonunuza kuracağınız bir aplikasyon sayesinde bu saatlerle çocuğunuzun her adımını kontrol altında tutabileceksiniz. Çocuğunuza bu saati aldığınız ve kullanmaya başladığınız an itibariyle konum bilgisi sizinle anlık olarak paylaşılacak. Üstelik sizin dışınızda asla saati kapatamayacak ve kolundan çıkardığı an size mesajla bilgilendirme yapılacak.
En önemli özelliklerinden birisi rehber tanımlama. 10 kişiye kadar istediğiniz kişilerin bilgilerini kaydedebilirsiniz ve çocuğunuz yalnızca bu kişilerle iletişim halinde olur. Yabancı hiç kimse çocuğunuzu arayamaz.
Umarım olmaz ama diyelim ki çocuğunuz zor durumda ya da acil bir durum var. Tek bir tuşla önceden oluşturduğunuz 3 kişilik  SOS listesine konum bilgisini ve sesli mesajını gönderebilir. 
Bu saatler sayesinde aynı zamanda çocuğunuzun aktivitesine de fayda sağlayabilirsiniz. Adım sayar özelliği sayesinde onu takip ederek gün içinde daha fazla yürüyüşe hevesli hale gelmiş olacak :)
İstediğiniz operatörden bir sim kart alıp cihaza takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz kadar da sms,dakika ve internet tanımlatabilirsiniz. Saatlerin şarjlarının çabuk bitmiyor olması, tahmini 2-3 güne kadar dayanması da en tercih edilesi özelliği olabilir. Aynı zamanda sade ve basit bir tasarıma sahip olan bu akıllı çocuk saatleri herhangi bir hırsızlık olayının da önüne geçmeyi amaçlamış. 
Mavi, yeşil ve pembe renk seçeneği bulunan bu saatlerden çocuğunuza karne hediyesi, bir ödül hediyesi ya da yeni yıl hediyesi yapabilir, hem onu mutlu edebilir hem de içinizi rahatlatabilirsiniz :) Çok ertelemeden bir tane wiky sahibi olun derim. Tavsiye için de şuraya bir link bırakıyorum inceleyip güvenle alabilirsiniz. 
Çocuklarınızla güvenle ve sağlıkla geçireceğiniz şahane bir yıl olsun 💗😘


Yorumlar