Sokaktaki Canlarımız İçin Bedava Mama Alıyoruz :)

Selamlar :)
Bugünkü yazımı hepimizin çok sevdiği canlılar, hayvanlarla ilgili yazmak istedim. Evet hepimiz onları seviyoruz ama onlar için neler yapıyoruz ? Sadece sevmek yeterli mi? 
Ben evde kedi/köpek besliyorum zaten yetmez mi ? 
Yetmez!!
Sadece sevmek, okşamak yetmez. Evde beslemek de yetmez. 
Peki dışarıdakiler ya da barınaklardakiler ne olacak? 
Özellikle soğuk kış günlerindeyiz ve bu zamanlarda daha çok sıcak bir yere, daha çok mamaya ihtiyaçları var. İmkanı olanlar evlerindeki yemeklerinden paylaşıyor, evindeki mamasından veriyor. İmkanı olmayıp da onların karnını doyurmak isteyenlere bir önerim olacak şimdi. 


Geçenlerde instagramda gördüm, birileri almış ve paylaşmışlardı. Hemen girdim ben de sipariş Temizmama.com diye bir site var, tek sefere mahsus olmak üzere 4 adet numune mama siparişi verebiliyorsunuz. Numune mama ne ki diye soracak olursanız, tamamen ücretsiz olarak size seçtiğiniz mamaları hiçbir ücret talep etmeden gönderiyorlar, kargo da dahil buna. Ben salı gecesi sipariş vermiştim, bugün teslim ettiler. İster sokak hayvanlarına dağıtmak için alın isterseniz barınaklara bağışlamak için. Hayvanları çok seviyorum beslemek istiyorum ama mama alma imkanım yok diyenler için tek seferlik bile olsa böyle bir imkan var. E imkan varken de değerlendirmemek olmaz. Sizler de bu fırsat kaçmadan hemen girin numune mamalarınızı alın sokaktaki kimsesiz yavrucaklarımız aç kalmasın. Sayenizde sokağınızdaki kediler köpekler aç kalmaktan kurtulsunlar.
verdim.

Şimdiden bu konuda duyarlı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Sokaktaki canları unutmayın 😊💗


Görüşmek  dileğiyle,
sevgiyle kalın 🐱🐶

Yorumlar

  1. aaa biz iş yerinin orada sokak kedilerini besliyoruz bunu öğrendiim iyi oldu ..ben de bi tıklayayım temizmamacom'u

    YanıtlaSil
  2. evet böyle bir imkan varken değerlendirmek lazım biz mamaları aldık da besledik bile :)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder