HOŞ GELDİN SEVGİLİ ŞUBAT :)
Şubat ayı hakkında ne düşünürsünüz bilmem ama ben çok seviyorum kendilerini 😊 Koca yıl içinde zaten sevdiğim üç tane ay var, onlardan ilki de Şubat olunca tabi ki 1 Şubat gelir gelmez beni bir heyecan sarıyor nedense. Öyle bana özel bir gün falan da yok bu ay içinde doğum günüm de değil. Ama bence Şubat ayının kendince farklı bir mevsimi var, farklı bir havası var. Ne kış gibi soğuk ne yaz gibi sıcak ne bahar gibi ılık. Sanki kendi başına bir doğa olayı barındırıyor içinde.

Şubat geldiğinde kendimi yeni oyuncağı olmuş sevinçten ne yapacağını şaşırmış çocuklar gibi hissediyorum. Bence çok umutlu bir ay bu Şubat ya. Hiç mutsuzluk getirmeyecekmiş gibi, hep güzel şeyler olacakmış gibi hissettiriyor bana belki de ondan çok seviyorum.

Ve tabi sevgilisi olanlar için de bambaşka bir anlamı var Şubatların, tabi ki 14 Şubat 😏

Şubat ayıyla birlikte her yer kalp kalp kalp, ayıcıklar çiçekler hediyeler sürprizler. Kırmızı balonlar havalarda uçuşuyor falan ama Şubatın rengi pembedir aksini iddia eden olmasın :)Bu kadar sevdiğim bir ayın gelişini pembelerle karşılamasak olmazdı tabii. Bunu bir etkinlik haline getiren biri

var ki çok severek takip ediyorum kendisini "Ojelerfora" Hiç kaçırmadım tabi ki ben de #guzel1gunden etiketiyle hemen Şubatın gelişine yakışır pembişli bir fotoğraf çekip attım instoşa 💓
Yani kısacası Hoş geldi Şubat. Umarım inandığım gibi güzel gelir, umutlu gelir, huzurlu gelir ve aşklı gelir herkese, hepimize. Yazımı da Atilla İlhanın bir şiiriyle sonlandırmak istiyorum.


"seni kim çizebilir şubat yolcusu
yalnız akşam olsun dağınık olsun
ceplerinde bozuk bir bulut uğultusu
geceleyin dörtte bir ölüm korkusu
dörtte dört sabaha karşı yağmursun
seni kim çizebilir şubat yolcusu
bütün çizgileri bozuyorsun"


Çok güzel bir Şubat ayı geçirmemiz dileklerimle,

sevgiyle kalın 😍💕


Yorumlar

Yorum Gönder